środa, 24 kwietnia 2013

Oko Kanaloa - książka debiutantki 

     Dzisiaj spełniam prośbę Pchły Szachrajki odnośnie recenzji(jestem za wspieraniem debiutantów, a nuż wyłoni się jakaś perełka). Dotyczy ona książki, która jest już w sprzedaży, a jej autorką jest młoda blogerka o tajemniczo brzmiącym pseudonimie Sir B. Angel. Książa nosi tytuł "Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia" i z jej fragmentami zapoznałam się na stronie www.o-k.xn.pl

     Przeczytawszy zakładkę Autor moge stwierdzić, że Sir B. Angel opowiada o sobie w dość ciekawy i dowcipny sposób. Wyłania nam się osoba inteligentna, a zarazem intrygująca. Stara się by jej styl był oryginalny i po fragmentach można stwierdzić, że rzeczywiście tak jest.

     Jak piszę autorka książka opowiada o młodzieży i przerastających ich problemach dnia codziennego. Wśród niepewności, używek na wyciągniecie ręki takich jak alkohol, narkotyki czy sekty młodzi bohaterowie zderzają się z niepojętymi mocami i wkraczają do zupełnie nowego świata.

     Książka jak zapowiada autorka docelowo ma tworzyć trylogię(w przygotowaniu druga część, a w planach pomysł na trzecią). Co będzie dalej? Zobaczymy.

     Fragmenty ogólnie zrobiły na mnie dobre wrażenie i będę czekała aż książka ukaże się w księgarniach. Zapoznajcie się z jej stroną i oceńcie sami.

2 komentarze:

 1. Rany, ale niespodzianka! Dziękuję serdecznie!
  Tylko drobniuteńkie sprostowanie - książka jest już dostępna :) Na mojej stronie są nawet recenzje czytelników.
  Wszelkie info jest również na facebooku (fb/OkoKanaloa)
  Dziękuję też Pchle Szachrajce - mojej ulubionej czytelniczce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaiste, książka świetna. Nie mogę się doczekać, kiedy autorka skończy drugą część, wyśle do wydawnictwa, wydawnictwo wyda, a ja będę mogła ją przeczytać. ;]

  OdpowiedzUsuń